SEO | Marketing Internetowy | Pozycjonowanie Stron

Klienci portfolio

Od 2004 roku współpracowałem między innymi z takimi markami jak Wakacje.pl , Trójmiasto.pl , Bankier.pl , Grupa Orbis , Wezyr Holidays i wieloma innymi uznanymi markami internetowymi.

Poniżej prezentuje przykłady skutecznych działań SEO jakie udało się przeprowadzić z kilkoma klientami:

1. Klient z branży odzieżowej w momencie rozpoczęcia pozycjonowania posiadał odwiedzalność miesięczną w granicach 1200 UU/miesiąc. Obecny jest już ponad 5 lat w sieci na topowych pozycjach. Obecna odwiedzalność miesięczna w granicach 40.000 UU. Poprawiono widoczność serwisu w sieci poprzez optymalizację witryny pod zbadane frazy/słowa kluczowe. Opracowano i wdrożono strategię skutecznego i bezpiecznego linkowania w sieci.

bd bd1


 

2. Klient z branży motoryzacyjnej – początkowa odwiedzalność w granicach 5000 UU/miesiąc . Po optymalizacji serwisu widoczność strony znacznie wzrosła. Dodatkowo osiągnięto ruch z wybudowanego zaplecza w granicach 30% całego ruchu. Obecna średnia odwiedzalność serwisu oscyluje wokół 100.000 UU/miesiąc i ciągle rośnie.

dio dio1


 

3. Klient z branży turystycznej (witryna anglojęzyczna). Zwiększenie odwiedzalności w granicach300% w okresie 12 miesięcy. W tym przypadku również osiągnięto duży targetowany ruch z serwisów dedykowanych. Na chwilę obecną przeciętna ilość miesięcznych odwiedzin to 220.000 UU. W optymalizacji serwisu wykorzystano tak zwana technikę „długiego ogona” .

tur tur1


 

4. Klient z branży odzieżowo-modowej.  Zobrazowanie wzrostu widoczności (był już wcześniej pozycjonowany) co poskutkowało 80% zwiększeniem  ilości odwiedzin serwisu.

zestawienie